Kontakt Digmi

Vi finnes her for å svare på alle spørsmål om hvordan du kan forenkle din hverdag på salongen og gi et nytt nivå av service som dine kunder kommer til å elske.

Kontakt

+46 101 821 030
hello@digmi.no

Support

+46 101 821 033
support@digmi.no

Morten Flyen
Kundansvarig
+47 917 70 947
morten@digmi.no

Joel Lagerkvist
VD/Kundansvarig
+46 101 821 032
joel@digmi.se

Conny Mohlin
Tekniskt ansvarig
+46 101 821 031
conny@digmi.se

Stefan Bergenrot
Säljare
+46 76 536 52 84
stefan@digmi.se

Annie Grönblad
Marknadsansvarig
+46 101 821 034
annie@digmi.se

Vil du bli kontaktet av oss?

"*" obligatorisk felt

Navn*
Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.